Кадрове діловодство


Призначення і область застосування
Система «Управління персоналом» призначена для автоматизації кадрового і штатного діловодства. Її застосування у Вашій компанії або на підприємстві дозволяє значно підвищити ефективність діяльності менеджерів по роботі з персоналом, співробітників управління кадрами, праці і заробітної плати. Збільшення ефективності досягається за рахунок підвищення рівня координації роботи фахівців і повної автоматизації процесів кадрового діловодства. Система широко застосовується в державних і комерційних підприємствах, а також в банківських і страхових структурах України.

Відповідність українському законодавству
Інтерфейс системи виконаний українською мовою. Всі друкарські документи і форми звітів повністю відповідають вимогам і критеріям, встановленим законодавством України. Ми постійно контролюємо і аналізуємо зміни законодавства України в частині кадрового обліку, виконуємо роботи по аналізу сучасних вимог ринку до функцій і можливостей систем управління персоналом. Регулярний випуск нових версій системи забезпечує гарантовану актуальність використовуваної Вами системи.

Захист інформації
Вбудовані засоби захисту Lotus Notes/Domino забезпечують високий рівень конфіденційності і безпечної роботи з кадровими документами і електронними даними з особистих справ співробітників. При необхідності ми впроваджуємо у замовника додаткові програмні і організаційно-технічні засоби захисту конфіденційних даних.

Інтеграція з іншими системами
Система «Управління персоналом» працює під різними операційними системами: все ОС сімейства Windows, Linux, IBM AS-400, Sun Solaris, HP-UX і ін. Вбудовані функції Lotus Notes/Domino гарантовано забезпечують простоту інтеграції з використовуваними фінансовими або управляючими системами, швидко об'єднують віддалені філіали в єдину контрольовану систему.