IBM Rational

Епоха бізнесу за вимогою

Ваші клієнти стають вимогливішими. Вони вимагають вищої якості продукції за нижчими цінами. Вони хочуть прискорити обіг коштів, отримувати більш персоналізоване обслуговування і додаткові можливості настройки. І все це потрібно їм вже зараз.

Для задоволення цих потреб організації розвивають свій бізнес, прагнуть збільшити швидкість реакції на динамічні зміни зовнішнього середовища і адаптуватися до змін структури витрат, сконцентрувати увагу на основних завданнях і підвищити стійкість до погроз.

Ласкаво просимо в еру бізнесу "за вимогою". Нова хвиля корпоративних перетворень вимагає тіснішої інтеграції застосувань і бізнес-процесів, тіснішої співпраці з клієнтами і бізнес-партнерами – і основний акцент відводиться на вдосконалення розробки програмного забезпечення.

Розробка ПЗ: основний бізнес-процес

Розробка ПЗ є основоположним бізнес-процесом при створенні підприємства «за вимогою». Це пояснюється тим, що бізнес «за вимогою» орієнтований на диференціацію, тобто таку бізнес-діяльність, яка забезпечує унікальні показники ефективності бізнесу, підтримує лояльність клієнтів і дозволяє компаніям добитися конкурентних переваг.

Все більше організацій усвідомлює ключову роль, яку відіграють процеси розробки ПЗ при створенні і підтримці бізнес-диференціації. Чи йдеться про готове застосування, успадковану систему або про розробку нового проекту, саме процес розробки ПЗ визначає найважливіші переваги, необхідні для концентрації уваги на основних завданнях і досягнення ефективності бізнесу.