Навчання

Учбовий центр існує з моменту створення ЗАО "Віадук-Телеком" і відмічений міжнародним статусом єдиного в Україні авторизованого учбового центру IBM (Authorized Education Center for IBM Software).

Основний напрям діяльності центру - авторизоване навчання і тестування фахівців в області інформаційних технологій. Ми забезпечуємо підготовку і підвищення кваліфікації фахівців будь-якого рівня: адміністраторів, системних інженерів, розробників, програмістів і інших фахівців. Учбовий центр "Віадук-Телеком" має багатий досвід проведення корпоративного навчання, семінарів, тренінгів, проведення програм розвитку персоналу різних компаній, як у власному учбовому центрі, так і на території замовника.


За запитом організовуємо навчання по продуктах IBM DB2, Webshere, Tivoli, серверах IBM.

По закінченню учбового курсу скористайтеся послугами авторизованого центру сертифікації, розташованого на території компанії "Віадук-Телеком", для отримання сертифікату міжнародного значення.

! Пропонуємо можливість пройти курс дистанційного навчання

Учбовий клас обладнаний всім необхідним приладдям. Заняття проводять тренера, сертифіковані інструктори (CLI - Certified Lotus Instructor) і сертифіковані фахівці (CLP - Certified Lotus Professional) з авторизованих і авторських курсів. Викладачі мають багатий досвід проведення навчання, а власний досвід проходження сертифікаційних іспитів допомагає концентруватися на ключових розділах курсу і розбирати спірні моменти. Наші викладачі готові відповісти на будь-які питання, у тому числі і на ті, які не відносяться безпосередньо до курсу, що вивчається.

Ми повністю забезпечуємо організацію занять, надаємо необхідну літературу і методичні матеріали до занять, консультації по рішенню учбових і практичних завдань за допомогою програмних продуктів. Окрім методичних матеріалів, слухачі забезпечуються обідами. По закінченню курсу слухачеві видається відповідний сертифікат.

За бажанням замовника наш інструктор розробить індивідуальну програму навчання, включивши ті уроки, які необхідні для практичного вирішення ключових проблем компанії. Інтенсивність занять варіюється залежно від можливостей замовника звільнити співробітників від поточної роботи.

Для ефективнішої і різносторонньої підготовки слухачів розробляються авторські курси і програми навчання російською мовою. Наші провідні фахівці регулярно оновлюють учбові програми, тому наші слухачі отримують найактуальніші знання.
Hide details for Вартість навчанняВартість навчання
За допомогою наших фахівців Ви можете самостійно скласти індивідуальний план навчання, відповідаючий стратегіям розвитку Вашої компанії. Вартість навчання узгоджується після складання індивідуальної програми курсу з урахуванням кількості слухачів. Орієнтовна вартість навчання (один слухач) - 700-7000 грв


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +38 (044) 572-48-48 або по електроній пошті: education@viaduk.net