Інфраструктура застосувань і транзакцій

Інфраструктура застосувань і транзакцій забезпечує обробку великомасштабних запитів критично-важливих застосувань і їх взаємодію в захищеному прикладному середовищі, побудовану на базі новітніх технологій, таких як стандарти веб-сервісів.

WebSphere Application Server - набір серверів, які реалізують специфікацію J2EE. Це означає, що будь-яке Web-застосування, написане в рамках специфікації J2EE, може бути встановлене і розгорнуте на будь-якому сервері WebSphere Application Server. Такий сервер надає середовище виконання і інструменти управління застосуванням, написаним на основі J2EE і Web-служб. Сервери WebSphere Application Server пропонуються у різних конфігураціях, відповідних специфічним потребам. Крім того, вони є основою для інших продуктів WebSphere, таких, як WebSphere Commerce, надаючи сервер застосувань, необхідний для організації роботи спеціалізованих застосувань. Сервери WebSphere Application Server підтримують безліч платформ, включаючи UNIX®-платформи, операційні системи Microsoft®, IBM z/OS® і iSeries™.

CICS Transaction Server - база для більшості застосувань для мейнфреймів, підтримує розробку застосувань на популярних мовах програмування, таких як COBOL, PL/I, C/C++ і Java.