Reichle&De-Massari

Фірма R&M має 18 дочірніх підприємств, виробляє і збуває свою продукцію на національному і міжнародних ринках в більш ніж 100 країн світу. За сорок років компанія стала провідним світовим виробником у сфері інформаційних технологій і техніки зв'язку. Сьогодні компанія R&M є володарем цілого ряду патентів на технології, які не мають аналогів в світі, і відома як підприємство з високим технічним і технологічним рівнем, що підтверджується всесвітньо визнаним міжнародним сертифікатом якості ISO 9001.

Рішення R&M

Структуровані кабельні системи для ЛОМ
Структуровані кабельні системи набувають в даний час велику актуальність. Без них немислима побудова надійних, гнучких і високошвидкісних мереж передачі: мови, даних і відео сучасного підприємства будь-якого рангу - офісу, банку або виробничого підприємства.
 
Кросове обладнання для мереж загального користування
Незалежно від того чи необхідно побудувати розподільник на тисячі ліній або всього лише закінцювати одну абонентську лінію, в приміщенні або зовні, фірма R&M може запропонувати найбільш оптимальне рішення. Це досягається завдяки наявності широкого асортименту продукції, що формувався впродовж десятків років, і з урахуванням досвіду експлуатації в мережах провідних світових операторів зв'язку.
 
Опто-волоконне обладнання
Оптична продукція фірми R&M спроектована з урахуванням забезпечення максимальної зручності в монтажі і експлуатації, незалежно від того, чи йдеться про магістрального оптичного розподільника або про муфту для зрощення кабелю. Розподільні елементи мережі будуються з мінімальним набором інструментів і відрізняються гнучкістю конфігурації, дозволяючи операторам економити кошти завдяки замовленню тільки необхідних елементів.
 
Інформаційна система для малих офісів і будинків
Пропоновані R&M SOHO платформи дозволяють швидко і ефективно розгортати мережі в будь-якому приміщенні для робочих груп, забезпечують їх мобільність у разі потреби переміщення і дозволять швидко і просто встановлювати і нарощувати продуктивність необхідного активного устаткування (комутатори, маршрутизатори, модеми, факси і ін.)
 
Рішення для індустріального сегменту
Для повноцінного функціонування промислового підприємства всі його структури від заводського цеху до відділу збуту повинні бути об'єднані єдиною мережею передачі даних. Портфель рішень від R&M для кабельних систем забезпечить працездатність цих мереж в будь-яких умовах.
 
Електромонтажні компоненти THORSMAN
На ринку України R&M, базуючись на корпоративних угодах з фірмою THORSMAN, пропонує комплексні рішення, що включають закінчене термінальне устаткування, електромонтажні короби з алюмінію, сталі і пластика з широкою гаммою декоративної обробки


КОМПОНЕНТИ І ОБЛАДНАННЯ НА ОСНОВІ МІДНОГО КАБЕЛЮ
Hide details for СКС (Структуровані кабельні системи) для ЛОМСКС (Структуровані кабельні системи) для ЛОМ

RJ45 Patch Panels
RJ45 Outlets
RJ45 Connection Modules
RJ45 Keying System
RJ45 Adapters and Baluns
RJ45 ISDN
SRV
Coax
D-Sub
Installation Technique T+T
Telephone Adapter Systems
PCB Components
19" Cabinets
Distributor for Swivel Unit
RJ45 Patch / Line Cords
Installation Cables
Merchandise (CS); subsidiaries' local products
Hide details for Кросове обладнання для мереж загального користуванняКросове обладнання для мереж загального користування

VS Modular
VS Standard
Tools and Test Accessories VS
Outside Plant Modules
Cross Connection Cabinets
Outdoor Distribution Housings
Closures
Supplementary Parts
VS Compact
Indoor Housings and Boxes
Sub-Racks


КОМПОНЕНТИ ДЛЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МЕРЕЖ НА ОСНОВІ ВОЛОКОННО-ОПТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
Hide details for ВО обладнання для мереж загального користуванняВО обладнання для мереж загального користування

WAN-FOCCOS
WAN Modules / Splice Trays
WAN Cables and Connectors
WAN Small Distributors
WAN CCC
WAN Splice Closures
LAN Outlets
LAN Modules
LAN Cables and Connectors
Merchandise (FO); subsidiaries' local products


Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +38 (044) 572-48-48 або по електронній пошті: cabling@viaduk.net