CRM-системи (управління контактами)

Системи, які автоматизують управління контактами із замовниками, мають загальну назву CRM-системи і набули достатньо широкого поширення в світі. Це пов'язано з тим, що актуалізація і регулярне оновлення клієнтської бази - один з важливих чинників успішної діяльності будь-якої комерційної компанії. В більшості випадків потенційний покупець купить той набір товарів і послуг, який найбільше відповідає його потребам. Постійне відстежування запитів потенційних і існуючих клієнтів, актуалізація їх контактних даних, багаторівнева структуризація накопиченої інформації дозволяє найточніше враховувати потреби і пропонувати клієнтові (або ринку в цілому) найбільш оптимальний (або затребуваний) набір товарів і послуг. Застосування подібних систем допустиме і виправдане в будь-якій сфері діяльності і обмежується рівнем підготовки і дисциплінованості персоналу компанії.

Постійна фіксація всіх віх історії (від першого, так званого "холодного", контакту до регулярної фіксації проведених операцій і відгуків ) взаємин з клієнтом вимагає від Вашого персоналу уваги і старанності. Але надалі наявна в організації інформація дозволяє значно економити час і засоби на виконанні регулярних рутинних дій і дасть значний масив даних для ухвалення рішень при аналізі потреб ринку.

Ми пропронуємо Вашій увазі дві системи управління відносинами із Замовниками:
  • Relavis eBusinessStreams, розробка компаніїі Relavis
  • Віадук-CRM, розробка компаніїі Віадук-Телеком

Обидві ці системи побудовані за технологією клієнт-сервер, працюють на базі пакету Lotus Dоmino/Notes і не вимагають додаткових капіталовкладень при впровадженні.
Відмінність полягає у функцінальності і принципах ліцензування .