TrendMicro

ЗАТ "Віадук-Телеком" являється авторизованим партнером корпорації TrendMicro, світового лідера на ринках антивірусного ПЗ для шлюзів і серверів електронної пошти з 1998 р.
Наша компанія здійснює постачання продукції, надає консультації по вибору, використанню, послуги з установки, настройки, підтримки і навчання.
Hide details for Стратегія захисту підприємств Trend MicroСтратегія захисту підприємств Trend Micro

Trend Micro™ Vulnerability Assessment - служба, що допомагає запобігати атакам шляхом виявлення погроз, пов'язаних з дефектами захисту операційних систем корпорації Microsoft

Trend Micro™ Outbreak Prevention Services - служба, що допомагає проводити в життя політику профілактики, запобігаючи або обмежуючи вірусні спалахи ще до того, як будуть готові відповідні файли виправлень, ознак і сигнатур.

Trend Micro™ Virus Response Services - служба, яка забезпечує доставку інформації про віруси, підготовлену для конкретного користувача на основі даних про потенційні погрози і підозрілу діяльність, збираних TrendLabs цілу добу без свят і вихідних, а також на базі стратегій, що розробляються цією мережею фахівців.

Trend Micro™ Damage Cleanup Services - служба, призначена для оцінки збитку і ліквідації наслідків інфекції, включаючи видалення залишків вірусів, черв'яків і троянських коней з дисків і з оперативної пам'яті, а також видалення або відновлення змінених записів системного реєстру для запобігання повторної інфекції і скороченню витрат праці і ресурсів на ручну санацію

Hide details for Централізоване управлінняЦентралізоване управління

Trend Micro Control Manager - централізована консоль контролю вірусних спалахів для координації відповідної діяльності в рамках підприємства, а також для адміністрування продуктів і служб Trend Micro

Hide details for Захист поштового сервераЗахист поштового сервера

ScanMail for Domino (Lotus Notes) - всеосяжний захист від вірусів і забезпечення безпеки даних в системах на базі Lotus™ Domino™.

ScanMail eManager - забезпечує фільтрацію даних в реальному масштабі часу, блокування несанкціонованої пошти і створення звітів, допомагаючи корпоративним користувачам контролювати інформацію, що потрапляє в мережу компанії і покидає її межі.

Trend Micro Instant Messaging Security - забезпечує посилений захист від вірусів і небажаних даних Microsoft Office Live Communications Server.

Hide details for Захист шлюзу ІнтернетЗахист шлюзу Інтернет

Spam Prevention Solution - входить до складу пакету InterScan Messaging Security Suite, високопродуктивне рішення для боротьби зі спамом, дозволяє блокувати небажану пошту на рівні інтернет-шлюзу.

InterScan Messaging Security Suite - відкрита платформа для захисту поштової системи на рівні шлюзу, що дозволяє протистояти атакам гібридних вірусів завдяки використанню набору правил для узгодженої боротьби з вірусами і спамом.

InterScan Web Security Suite - високопродуктивна масштабована система захисту, забезпечує перевірку даних, які передаються по протоколах HTTP і FTP на рівні інтернет-шлюзу.

InterScan WebProtect for ISA - просте у використанні інтегроване антивірусне рішення для серверів Microsoft ISA, за всіма показниками випереджає конкурентів.

InterScan VirusWall for SMB - всеосяжне рішення для антивірусного захисту інтернет-шлюзів, фільтрації спаму і небажаних даних.

Hide details for Захист робочих станційЗахист робочих станцій

OfficeScan Corporate Edition - комплексний захист для корпоративного настільного ПК.

PC-cillin Internet Security - захист від вірусів, хакерів, сміттєвої пошти і крадіжок особистої інформації з автономного ПК.

Hide details for Захист файл-серверівЗахист файл-серверів

ServerProtect for Windows/NetWare - централізоване управління антивірусним захистом корпоративних файлових серверів.

ServerProtect for EMC Celerra - антивірусний захист файлових серверів EMC Celerra, дозволяє знаходити і видаляти віруси, що містяться у файлах (зокрема — стислих) в режимі реального часу.

ServerProtect for Linux - забезпечує захист серверів, які працюють під управлінням Linux™.

PortalProtect for SharePoint - призначений для боротьби з вірусами і забезпечення безпеки даних в середовищі корпоративних інформаційних порталів.

Damage Cleanup Server - не потребуюча установки на клієнтські комп'ютери комплексна служба, призначена для очищення і відновлення систем, уражених троянськими програмами і черв'яками.

Hide details for Комплекти програмКомплекти програм

NeaTSuite Enterprise Edition - повне покриття для підприємства, об'єднуюче в одне ціле наступні продукти: InterScan VirusWall™ with eManager™ або InterScan™ Messaging Security Suite, InterScan™ Web Security Suite, ScanMail™ for Microsoft™ Exchange або Lotus Domino™, ServerProtect™ for Microsoft Windows/NetWare і ServerProtect for Linux™, OfficeScan™ Corporate Edition, Trend Micro Control Manager™.

Client Server Suite - комплект програм для захисту файлової системи серверів і клієнтських місць ServerProtect + OfficeScan™ Corporate Edition.

Client Server Messaging Suite - комплект програм ServerProtect, OfficeScan™ Corporate Edition, ScanMail™ for Microsoft™ Exchange або Lotus Domino™.

Client Server Suite for SMB - комлект для платформи Windows, об'єднує в собі функції антивіруса для серверів і робочих станцій, робить доступною ефективну антивірусну стратегію навіть для невеликих компаній, які не мають можливості вкладати в інформаційні технології значні кошти.

Client Server Messaging Suite for SMB - інтегроване рішення для боротьби зі спамом і вірусами, яке забезпечує захист підключених до мережі робочих станцій, серверів на платформі Windows і поштових серверів Microsoft™ Exchange.

Hide details for Захист мобільних пристроївЗахист мобільних пристроїв

Trend Micro Mobile Security - інтегрований захист смартфонів і КПК з функціями бездротового зв'язку від вірусів і спаму.

Hide details for Сервіси репутаціїСервіси репутації

Trend Micro™ RBL (Real-Time Blackhole List)+ Service - блокує джерела спаму, перевіряючи IP-адреси відправників по найповнішій і надійнішій базі даних про репутацію, підтримуваною Trend Micro Threat Prevention Network. У цій постійно поповнюваній базі даних містяться мільярди IP-адрес, для кожного з яких визначений рейтинг репутації, відповідно до його причетності до діяльності по розсилці спаму.

Trend Micro™ Network Anti-Spam Service - забезпечує найнадійніший захист від спаму, поєднуючи в собі динамічне блокування спаму в режимі реального часу з усіма функціями Trend Micro RBL+ Service.Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +38 (044) 572-48-48 або по електронній пошті: soft@viaduk.net