Управління координацією і розгортанням

Багато компаній забезпечують виконання жорстких умов про рівень сервісу, купуючи надмірні кількості ІТ-ресурсів з розрахунком на найгірші, пікові рівні навантаження. Проте якщо керуватися таким підходом до кожного застосування окремо, для кожного бізнес-процесу окремий сервер, ми отримуємо негнучке, дороге в обслуговуванні і недозавантажене середовище.

ПЗ IBM Tivoli Provisioning Manager автоматизує процеси розгортання і забезпечує ресурсами з використанням сценаріїв управління ІТ-сервісами. Рішення включає вбудовані оптимальні сценарії для управління і настройки, а також розподілу і перерозподілу ресурсів продукції всіх основних постачальників; призначені для користувача сценарії дозволяють реалізувати передові методики і процедури, розроблені у вашій компанії. Потім ці процедури можна автоматизувати і забезпечити їх систематичне і безпомилкове виконання.

Рішення IBM Tivoli Provisioning дозволяють позбавитися від виділення ресурсів "про всяк випадок" і автоматизувати настройку і розгортання ресурсів за вимогою в масштабах прикладних середовищ, які включають сервери, операційні системи, пов'язуюче ПЗ, застосування, системи зберігання і мережеве обладнання. Результати вражають: раціоналізація управління ІТ-системами, поліпшення роботи співробітників і використання ресурсів, вища готовність систем і скорочення зайвих витрат на інфраструктуру.

ПЗ IBM Tivoli Intelligent Orchestration дозволяє розширити можливості розгортання за рахунок автоматизації і інструментування ІТ-ресурсів на основі завдань бізнесу і забезпечення бізнес-застосування необхідними ресурсами за вимогою.

Рішення Advanced Storage Provisioning
Забезпечує динамічну автоматизацію процесів розгортання ресурсів зберігання даних, виходячи з пріоритетів бізнесу. Дозволяє створювати настроювані сценарії для реалізації передових методик розгортання ресурсів зберігання.