Технічна підтримка

У нашому швидкозмінному світі високих технологій складно переоцінити значення якісного технічного супроводу. Наша компанія, займаючись системною інтеграцією вже більше 10 років, з самого моменту створення приділяє пильну увагу організації і якісному виконанню технічної підтримки всіх своїх Замовників. Саме поняття технічної підтримки нами розділене на три напрями:
  • технічна підтримка користувачів інтернет-вузла Віадук;
  • технічна підтримка користувачів інформаційних систем створених нашою компанією;
  • технічна підтримка користувачів АС (на базі інциндент-паків).

Технічна підтримка користувачів інтернет-вузла Віадук.

"Будь-який абонент інтернет-вузла Віадук незалежно від тарифного пакету повинен отримати якісну консультацію". Цей принцип став основою при створенні служби технічної підтримки інтернет-клієнтів вузла Віадук. Починаючи з 1994 року в нашій компанії організований і підтримується робочий режим консультацій абонентів і усунення проблем, що виникають у них. Окрім безпосередньої допомоги по настройці ПЗ і обладнання для роботи в Інтеренет наші абоненти отримую відповіді і вирішення інших (супутніх) технічних проблем і питань. Для розширення можливостей по подачі інформації і повнішої інформованості абонентів ми створили спеціалізований сайт технічної підтримки. На його сторінках користувачі інтернет-вузла Віадук можуть отримати безліч корисних (безкоштовних) утиліт, знайти відповіді на питання, що цікавлять їх, в режимі on-line отримати дані показника (фінансовий, тимчасовий) своїх логінів. З питань підключення необхідно звертатися до абонвідділу.

Технічна підтримка інформаційних систем, створених нашою компанією.

Одним з напрямів діяльності нашої компанії є розробка програмного забезпечення на замовлення. Одним з важливих чинників, що відрізняють нас від конкурентів, є надання Замовникам повноцінної гарантії на всі створені або модифіковані нами інформаційні системи. Збудований нами технологічний ланцюжок "проектування - розробка - тестування - впровадження" дозволяє максимально виключити технологічні і програмні помилки. Тому термін гарантійного обслуговування створених нами програмно - інформаційних комплексів (ПІК) і систем досягає 12-16 місяців з моменту введення в експлуатацію. Це вигідно відрізняє нас від конкурентів і дозволяє Замовникам не побоюватися за стабільність і надійність роботи отримуваних у нас рішень і систем.

Технічна підтримка користувачів.

Ми, одні з перших серед українських системних інтеграторів, запропонували сервіс підтримки інформаційних систем Замовника силами наших адміністраторів. Високий рівень підготовки, значний досвід дозволяють нам братися за супровід будь-якої інформаційної системи або комплексу. Довгостроковий досвід успішного співробітництва з комерційними компаніями показує, що наші фахівці успішно виконують поставлені перед ними завдання по забезпеченню необхідного режиму працездатності ПІК-ів Замовників. Нами розроблені дієві методики і набори технологічних рішень, що враховують різні режими роботи систем Замовників, а також їх вимоги в галузі забезпечення інформаційної безпеки.
Застосування наших методичних напрацювань, а також значний практичний досвід фахівців служби технічної підтримки гарантує нашим Замовникам працездатність в режимі 24*7*365 всіх їх систем, узятих нами на обслуговування. Умови отримання технічної підтримки дуже різноманітні - від договору про супровід з реакцією на протязі 48 годин до забезпечення і відновлення працездатності системи на протязі 4-х годин з моменту звернення. Ми пропонуємо і враховуємо будь-які форми фінансової взаємодії із Замовником - продаж інцидент-паків (витрачення і погашення яких не обмежене в часі), абонентська плата, оплата за фактом виконання робіт і т.ін.