Сервери IBM

Продукты


Hide details for IBM xSeriesIBM xSeries

Брошюра по семейству IBM eServer xSeriesСервери xSeries на базі процесорів Intel® Xeon™ забезпечують високий рівень готовності і відмінне співвідношення ціна/продуктивність, спрощуючи обслуговування і розгортання ІТ-середовища.
Брошура по родині IBM eServer xSeries xfamily_oct05.pdf

Детально...

Hide details for UNIX-серверы IBM System p5UNIX-серверы IBM System p5

Системи IBM System p5™ і ® p5, побудовані на основі технології IBM POWER5™, дозволяють компаніям легко адаптуватися до змін і вирішувати старі і нові проблеми при повсякденній експлуатації обчислювальних середовищ.
Архітектура IBM Power™ і операційні системи AIX 5L™ і Linux® допомагають впровадженню інновацій в бізнесі, підтримуючи могутні, недорогі, відкриті і гнучкі рішення на базі UNIX® і Linux.
Технології IBM Virtualization Engine™ і Capacity on Demand покращують гнучкість і ефективність використання ресурсів, одночасно знижуючи витрати на системи і адміністрування.
Функції забезпечення надійності, готовності і зручності обслуговування, запозичені з світу мейнфреймів, спрощують управління і підвищують готовність.

Детально...

Hide details for Linux-сервери IBM eServer OpenPowerLinux-сервери IBM eServer OpenPower

Побудовані на апаратній платформі, яка використовує технології мейнфреймів, і оптимізовані для роботи в середовищі Linux, системи IBM ® OpenPower™ відповідають потребам клієнтів, надаючи традиційні для систем IBM продуктивність, надійність, готовність і обчислювальну потужність за вигідною ціною. Ці недорогі сервери, побудовані на базі 64-розрядних процесорів IBM POWER™ і розроблені спеціально для гнучкої, відкритої архітектури Linux, призначені спростити організацію ІТ-середовища епохи бізнесу за вимогою.

Детально...

Hide details for Інтегрировані сервери IBM System i5Інтегрировані сервери IBM System i5

Створений з урахуванням постійно змінних потреб сучасного бізнесу за вимогою, новий сервер IBM eServer i5 — новинка сімейства iSeries — може надати необхідну потужність і ресурси зберігання для одночасного виконання ключових бізнес-застосувань і застосувань електронного бізнесу на одному сервері. Це саме те, що вам потрібно для того, щоб зменшити складність інформаційної інфраструктури, понизити ризик, скоротити витрати і збільшити продуктивність в сучасному середовищі на вимогу.

Детально...

СИСТЕМИ ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ
Hide details for Дискові системиДискові системи

Корпорація IBM об'єднала в одному сімействі широкий асортимент дискових систем, щоб надати підприємствам будь-яких розмірів можливість вибрати найбільш відповідні для себе рішення. Нове сімейство IBM TotalStorage DS об'єднує високопродуктивні корпоративні сервери зберігання даних IBM TotalStorage DS6000 і DS8000 з недавно вдосконаленими системами середнього класу IBM TotalStorage DS4000 (раніше сімейство FAStT) і новими недорогими системами початкового рівня.

Детально...

Hide details for Мережі зберігання данихМережі зберігання даних

Лінійка IBM System Storage N Series включає мережеві пристрої зберігання даних для середовищ, де необхідне зберігання життєво важливих даних, оперативний доступ до пристроїв зберігання і захист даних за технологією WORM при високій готовності, місткості зберігання і безпеки. У всіх пристроях серії N використовується одна і та ж операційна система. Пристрої серії N надають широкі можливості мережевого підключення до безлічі різних серверних і клієнтських систем, з використанням різноманітних протоколів мережевого доступу, включаючи протоколи файлових систем (CIFS, NFS, HTTP, FTP) і протоколи блокового вводу/виводу, такі як iSCSI і FCP.

Детально...

Hide details for Стрічкові і оптичні накопичувачіСтрічкові і оптичні накопичувачі

Будь то автономний стрічковий накопичувач або бібліотека місткістю декілька петабайт, продукти для зберігання даних на стрічці сімейства IBM TotalStorage – накопичувачі, бібліотеки і віртуальні сервери – задовольнять будь-які потреби в зберіганні даних, допоможуть підвищити стійкість бізнесу і виконати нормативні вимоги по зберіганню корпоративної інформації.
Путівник продукцією product_line_lto.pdf

Детально...Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +38 (044) 572-48-48 або по електронній пошті: hardware@viaduk.net
Робочі станціі IntelliStation
a6224SS_rus.pdf


Ноутбуки ThinkPad від Lenovo
Детально..