Програмне забезпечення на базі Lotus Domino

Компанія "Віадук-Телеком" має великий досвід розробки програмного забезпечення на Lotus Domino і IBM WEBSphere у поєднанні з промисловим підходом до управління проектами і використанням новітніх технологій проектування і розробки ПЗ. Досвід нашої компанії в галузі проектування і розробки замовленого програмного забезпечення включає створення корпоративних систем управління, систем автоматизації бізнес-процесів, інформаційних і бізнес-порталів, систем підтримки продажів, систем електронного документообігу, CRM-систем і багато інших. Фахівці компанії мають значний досвід виконання масштабних проектів по реїнжінірінгу існуючих інформаційних систем і їх перенесенню на перспективні платформи, а також їх оптимізації. Компанія має сертифікат якості ISO 9001:2000 і реалізує промисловий підхід до розробки програм, використовуючи сучасну технічну інфраструктуру і засоби розробки.

Замовлені інформаційні системи служать необхідним доповненням тиражованих рішень і їх роль в системі автоматизації підприємства з кожним роком росте. Розробка програмного забезпечення на замовлення незамінна там, де потрібна автоматизація унікальних бізнес процесів або стоять завдання розвитку і "продовження життя" існуючих корпоративних систем управління. Розробка ПЗ на замовлення також необхідна для розвитку функціональності готових систем автоматизації і їх інтеграції з іншими інформаційними системами.

У великих організаціях з централізованим управлінням все частіше виникає необхідність розробки розподілених систем автоматизації для вирішення завдань консолідації даних і підтримки єдиних бізнес-регламентів. Розробка програм на замовлення дозволяє створювати масштабні системи управління в умовах обмежень за строками і ресурсами, максимально використовуючи існуючу інфраструктуру і повністю враховуючи особливості експлуатації в конкретній організації. Технології завжди випереджають розвиток ринку готових рішень.

Ми пропонуємо розробку програмного забезпечення на замовлення, а також постачання і впровадження створених нами рішень (Workflow, HelpDesk, Кадри/Штат, Виадук-CRM). Також ми виконуємо швидку інтеграцію з системами автоматизації ділових процесів або доопрацювання функціональності вже впроваджених систем, які існують у Вас.

Досвід і компетенції фахівців компанії, застосування широкого набору передових технологій, партнерські відносини з провідними технологічними компаніями в усіх ключових галузях інформаційних технологій і глибоке знання особливостей реалізації проектів на українському ринку дозволяє нам виконувати проекти по розробці і впровадженню програмного забезпечення.