Корпоративний портал на IBM WebSphere

Швидке і економічно ефективне впровадження порталів




WebSphere Portal - рішення порталу корпоративного рівня для організацій, зацікавлених в підвищенні ефективності своєї діяльності. WebSphere Portal - рішення, яке лідирує в своїй галузі, пропонує повний набір служб платформи порталу з функціональною надійністю і масштабованістю, які відповідають потребам найбільших світових компаній. Нові і вдосконалені функції дозволяють швидко впроваджувати могутні застосування порталу, які настроюються відповідно до швидкозмінних бізнес-потреб.


WebSphere Portal включає три продукти:


* WebSphere Portal Server
* WebSphere Portal Enable
* WebSphere Portal Extend


Основні нововведення
 • Інтерфейс порталу включає новітні засоби Dynamic HTML, настройку функцій шляхом "перетягування" об'єктів за допомогою миші (drag & drop) і спливаючі меню.
 • WebSphere Portlet Factory Designer дозволяє швидко створювати комплексні застосування на основі корпоративних серверних систем.
 • Застосування порталу можуть зберігатися у вигляді шаблонів, що забезпечує просте налаштування і впровадження.
 • Вбудовані засоби редагування вмісту порталу, який проходить стадії перевірки, затвердження і розгортання.
 • Користувачі порталу можуть редагувати електронні бланки в рамках бізнес-процесу і зберігати їх в репозиторії документів порталу.
 • Інтеграція WebSphere Portal Document Manager з Microsoft Windows і Microsoft Office забезпечує простоту управління файлами і безпечний
 • загальний доступ до документації.
Hide details for IBM WebSphere Portal ServerIBM WebSphere Portal Server

Це базове рішення з сімейства програмних продуктів WebSphere Portal. Воно надає найважливіші служби порталу, які об'єднують застосування і вміст, представляючи їх у вигляді застосувань із структурою на основі ролей. Доступні наступні можливості:
WebSphere Portlet Factory Designer дозволяє швидко створювати комплексні застосування на основі корпоративних серверних систем. Portlet Factory забезпечує більш оперативне впровадження WebSphere Portal, не пред'являючи до рівня кваліфікації розробника дуже високі вимоги (в порівнянні з іншими засобами), і дозволяє крупним і малим підприємствам створювати динамічні портали, які легко настроюються відповідно до умов ринку.
Застосування порталу можна зберегти у вигляді шаблонів, надаючи різним групам користувачів можливість простого налаштування, впровадження і повторного використання цих застосувань.

Hide details for IBM WebSphere Portal EnableIBM WebSphere Portal Enable
Включає в себе функції WebSphere Portal Server, а також пропонує:
 • Покращені можливості для розробки, включаючи початкову сторінку для нових користувачів, вбудовані засоби редагування Web-вмісту, спрощені шаблони вмісту, вдосконалену систему пошуку і інші переваги.
 • Інтеграція WebSphere Portal Document Manager з продуктами Microsoft забезпечує централізоване управління файлами і безпечний загальний доступ до документів безпосередньо з Microsoft Windows і застосувань Microsoft Office. Оскільки ці можливості розповсюджуються на Microsoft Office 97 і пізніших версіях, то вам не потрібні додаткові витрати на модернізацію.
 • За допомогою робочого потоку порталу рішення WebSphere Portal Enable об'єднує людські ресурси і можливості застосувань на рівні процесів, внаслідок чого підвищується продуктивність користувачів і швидкість виконання процесів.
 • В основі системи навігації порталу лежить не тільки ролева структура, але і система оптимізації робочих потоків, яка надає користувачам завдання, а також всю інформацію і застосування, необхідні для швидкого виконання завдання або ухвалення рішення. Все це дозволяє користувачам мати перед очима повну інформацію, яка стосується завдання, над яким вони працюють.
 • Централізована система зберігання даних дозволяє користувачам переглядати, редагувати, додавати, видаляти документи і здійснювати їх пошук в рамках заданої ієрархії течок.
 • Користувачі можуть поширювати, переглядати і групувати файли всіх типів, від документів до електронних таблиць, в межах вмісту порталу.
 • Інтегровані засоби спільної роботи, такі як відправка прямих посилань на документи, персональні посилання і пошук в каталозі, полегшують розповсюдження інформації і підвищують ефективність роботи в сумісному робочому середовищі.
 • IBM Workplace Web Content Management дозволяє скоротити час створення порталу і витрати на його обслуговування
  Операційні системи і відповіні апаратні платформи
  AIX 5L v5.2
  AIX 5L v5.3
  DYNIX/ptx
  HP-UX 11i v1
  HP-UX 11i v2
  i5/OS
  Linux
  Solaris 10
  Solaris 9
  Windows 2000

  Windows 2003
  Windows XP Professional Edition