Комерція

Комерція


Зважаючи на потреби розвитку електронної комерції, виражені з боку великих, середніх і невеликих компаній, IBM розробила декілька конфігурацій рішення IBM WebSphere Commerce V5.5, кожна з яких побудована на основі захищеної масштабованої архітектури, гнучкій і стійкій програмній моделі J2EE і включає зразки (онлайнових) магазинів для прискорення розробки застосувань.

Рішення IBM WebSphere Commerce пропонується у вигляді декількох окремих інтегрованих наборів програмного забезпечення, призначених для розгортання середовища виконання (WebSphere Commerce) і розробки (WebSphere Commerce Studio).

IBM WebSphere Commerce V5.5 пропонується в трьох конфігураціях: Business, Professional і Express. Конфігурація Business Edition включає всі засоби Professional Edition, додаючи до них специфічні функції для підтримки B2B, хостингу і ланцюжків нарахування вартості за участю численних компаній і сторін.

Функціональні можливості і переваги IBM WebSphere Commerce
ПЗ WebSphere Commerce версії 5.5 є провідним рішенням для сторони, що продає в електронній комерції, створене для середовищ Business-to-Business (B2B) і Business-to-Consumer (B2C). Це гнучке і адаптоване прикладне ПЗ складається з набору інтегрованих програмних компонентів та дозволяє організаціям створювати і управляти вузлами електронної комерції, а також створювати надійні середовища електронної комерції наступного покоління. Воно надає замовникам значні вигоди:
 • підтримка реалізацій B2C і B2B;
 • надійна, безпечна і масштабована платформа для електронної комерції, бездоганна робота в найскладніших умовах;
 • середовище розробки з високим рівнем настройки і гнучкості, засноване на відкритій архітектурі і промислових стандартах;
 • зручні інтерфейси для створення динамічних ринкових кампаній, цільових ринкових сегментів і індивідуальних рекламних акцій;
 • Live Help/Customer Care Collaboration (оперативна довідка і спільна робота по обслуговуванню замовників) з використанням технології Lotus Sametime, що забезпечує миттєвий обмін повідомленнями в режимі реального часу, сумісне використання застосувань і перенаправлення браузера;
 • бізнес-аналітика для відстеження і аналізу поведінки замовників і закономірностей покупки;
 • функції управління вмістом каталога для створення, управління і розгортання складних оперативних каталогів;
 • складна підтримка різних культур і підтримка продажів на глобальному ринку;
 • вбудовані системи платежів, включаючи Offline, SET, CyberCash, VisaNet і BankServACH;
 • доступ і підтримка мобільної торгівлі у будь-який час і в будь-якому місці;
 • швидкість і глибина інтеграції для внутрішніх і зовнішніх систем, а також для бізнес-процесів;
 • могутні можливості для зміцнення ділових зв'язків і управління діловими контактами;
 • рентабельність і швидка віддача від капіталовкладень.

WebSphere Commerce є сучасним і повним інтегрованим рішенням. Ця інфраструктура створена на базі основних технологічних продуктів компанії IBM, які вже інтегровані в цей продукт і поставляються в одному пакеті. Сюди входять продукти WebSphere Application Server, IBM HTTP Server і DB2 Universal Database, які надають надійну, безпечну і масштабовану основу.
Випускаються дві версії WebSphere Commerce V5.5. Версія Professional Edition відповідає потребам більшості організацій типа B2C, а Business Edition є відповідною платформою для більшості оточень типа B2B і Business-to-Business-to-Consumer — продажі замовникам через оптових продавців і торгових посередників.