Microsoft

Щоб програми надійно працювали, достатньо їх купити

Як партнери компанії Microsoft, пропонуємо Вам придбати її продукцію і право обгрунтовано вимагати уваги від найбільшого в світі виробника програмного забезпечення.

Розуміти, що купуєш
Продажем ліцензійних продуктів займаються наші кваліфіковані, досвідчені фахівці. Таким чином, набуваючи ліцензійних продуктів, користувачі завжди можуть розраховувати на консультації по вибору оптимального з точки зору якості і вартості рішення.

Купуючи комп'ютер з вже встановленою ліцензійною операційною системою, покупець гарантовано отримує сумісність програмної і апаратної частини комп'ютера, що забезпечує його нормальну працездатність, високу продуктивність і негайну готовність до роботи після включення.

Відчути підтримку
Серед багатьох переваг ліцензійних програм одна з головних — можливість без додаткових витрат отримати професійну інформаційну і технічну підтримку від виробника програмного продукту. Компанією Microsoft створена, мабуть, одна з найбільш розвинених і могутніх служб підтримки користувачів. Тисячі центрів корпорації і її сертифікованих партнерів працюють по всьому світу.

У службі підтримки завжди можна розраховувати на зрозумілі і доброзичливі консультації з будь-яких питань, що відносяться до роботи програмних продуктів сімейств Windows і Office. Тут розуміють, що комп'ютер потрібен як надійний помічник в роботі або відпочинку, що його завдання — робити те, заради чого його придбали, і що той, хто позвонив не зобов'язаний професійно розбиратися в тонкощах його настроювання.

Знати і уміти оновлювати свої програми
Установка оновлень стала необхідним елементом використання будь-якого складного програмного продукту — яким, наприклад, є операційна система Microsoft Windows. Випуск оновлень — один з проявів відповідальності виробника за те, щоб користувач продовжував отримувати задоволення від роботи з програмним продуктом. І користувачі легальних продуктів розуміють, що купують не тільки послідовність «нулів і одиниць», записану на компакт-диск і звану кодом програми. Вони набувають також відповідальності виробника за роботу програм і відповідність їх вимогам часу.

Приємно знати, що тебе підтримують

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +38 (044) 572-48-48 або по електронній пошті: soft@viaduk.net