Історія компанії

Закрите акціонерне товариство "Віадук-Телеком" (колишня назва "Віадук-Інформ") засноване в травні 1993 року фахівцями в області телекомунікацій, комп'ютерної техніки, прикладного і системного програмування, володіючими значним досвідом роботи в Національній Академії наук України і Міністерстві зв'язку України.

ЗАТ "Віадук-Телеком" виступає системним інтегратором, реалізуючи для своїх замовників комплексні рішення інформаційних систем "під ключ", охоплюючи весь спектр задач, включаючи прокладку кабельних систем, постачання комп'ютерів і периферії, постачання і установку програмного забезпечення, навчання персоналу і сервісну підтримку. Компанія здійснює розробку, проектування, створення і супровід прикладного і системного ПЗ, інформаційних систем масштабу підприємства, а також надає послуги з адаптації існуючих програмних систем під конкретні вимоги замовника.

В період заснування перед компанією ставилося завдання просувати технології корпоративної пошти в системних підприємствах України.

Після реорганізації в 1995 році компанія розширила напрями своїй діяльності. Ми почали надавати послуги з прокладки структурованих кабельних мереж і продавати активне устаткування провідних світових виробників.

У 1996 році ми почали активне просування на ринку України системи документальної взаємодії Lotus Notes.

У 1997 році почалися перші розробки застосувань на системі Lotus Notes.

У 1998 році розпочато розробку сайтів на платформі Lotus Notes. Такі сайти одними з перших в своїй галузі почали підтримувати інтерактивну роботу з контентом зовнішніх і внутрішніх користувачів.

У 2000 році розроблена і успішно запущена система інформаційної підтримки референдуму. Під час референдуму за 4 години з 725 районних інформаційних центрів дані були консолідовані в 26 обласних центрах і передані в загальну інформаційну систему ЦВК.

У 2001 році була реалізована структурована кабельна мережа масштабу будівлі в ДК "Укртрансгаз".

У 2003 році був реалізований проект створення структурованої кабельної мережі і локальної обчислювальної мережі в ДП "Укроборонсервіс".

У 2004 році розроблені і запущені в промислову експлуатацію два портали на платформі IBM WEBSphere.

У 2005 році була реалізована система відстежування переміщення кореспонденції в УДППЗ "Укрпошта".