Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
01/18/2008
Рада суддів України підтримала постанову Пленуму Верховного Суду України про звернення до Конституційного Суду України

18 січня 2008 р. відбулося чергове засідання Ради суддів України.

На ньому в.о. Голови Верховного Суду України Петро Пилипчук повідомив про прийняту цього самого дня Пленумом Верховного Суду України постанову щодо звернення до Конституційного Суду України з конституційним поданням щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Закону України від 28 грудня 2007 р. № 107-VI «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Члени Ради суддів України взяли інформацію до відома та підтримали це рішення Пленуму Верховного Суду України.

Крім того, заслухавши інформацію першого заступника Голови Державної судової адміністрації України (далі — ДСА) Олександра Гашицького про забезпечення суддів опублікованим перекладом повних текстів рішень Європейського суду з прав людини, учасники засідання доручили ДСА забезпечити передплату інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України» в достатній кількості примірників.

Також члени Ради суддів України заслухали інформацію заступника Голови ДСА Віктора Капустинського про забезпечення Дарницького районного суду м. Києва належним приміщенням та заступника Голови ДСА Ольги Булки про стан виконання рішень VIII позачергового з’їзду суддів України і рішень Ради суддів України щодо кадрового укомплектування підрозділів з організаційного забезпечення органів місцевого самоврядування і кваліфікаційних комісій суддів та прийняли відповідні рішення.

Учасники засідання затвердили орієнтовний план роботи Ради суддів України на перше півріччя 2008 р. та прийняли рішення про утворення нових комітетів Ради суддів України, зокрема, бюджетного, з питань професійної етики суддів та з питань інформаційних технологій.

Члени Ради суддів України розглянули питання про призначення на адміністративні посади у Вищому адміністративному суді України, апеляційних та окружних адміністративних, апеляційних і місцевих господарських, апеляційних та місцевих загальних судах України, низку інших питань внутрішньої діяльності судів, а також питання про заохочення суддів.

Засідання Ради суддів України відбулося за присутності голови Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка, заступника Голови Конституційного Суду України Василя Бринцева, керівника служби з представництва у судах України інтересів Президента України та створених ним консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб Секретаріату Президента України Романа Кирилюка.