На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
12/14/2011
Кубок «Феміди» знову у Верховному Суді України

Учора у фінальному матчі Другого турніру з міні-футболу серед працівників судових установ наша футбольна дружина здобула перемогу над командою Апеляційного суду Київської області з рахунком 2:0.

Рахунок відкрив у середині першого тайму Тарас Якімець, який після прострілу нашого нападника Ігоря Боднара влучним ударом забив м’яч у ворота суперника. Другий гол − у другому таймі − на рахунку капітана команди Андрія Мельника.

У цьогорічному турнірі за команду грали: капітан – Андрій Мельник, Олег Кривенда, Сергій Заріцький, Володимир Підкурганний, Ігор Боднар, Тарас Якімець, Руслан Гнатишен, Михайло Золотар, Олександр Зосименко, Артем Патій, Дмитро Петров, Андрій Потапенко, Олександр Тарабан.

На шляху до перемоги команда Верховного Суду України провела дев’ять матчів, у восьми з яких впевнено вийшла переможцем, а один матч зіграла в нічию. За турнір гравцями команди забито 32 голи у ворота суперників, а пропущено лише 8. Найвлучнішим бомбардиром команди став Ігор Боднар, який відзначився 12-ма забитими голами, результативними були: Андрій Мельник, Олег Кривенда та Тарас Якімець (відповідно 7, 6 та 4 забитих голів).

В урочистій обстановці Кубок «Феміди» команді ВСУ вручили член Ради суддів України Галина Канигіна та заступник Голови Державної судової адміністрації України Володимир Півторак.

В особистих номінаціях серед гравців команди відзначено Ігоря Боднара – як кращого польового гравеця, Сергія Заріцького – як кращого воротаря турніру. За сприяння в організації цього спортивного заходу подяку отримав провідний спеціаліст господарського управління Верховного Суду України Юрій Тараріко.

Слід відзначити і наших вболівальників, які гаряче підтримували команду в тяжкі хвилини матчу.

Окрема подяка − організаторам турніру на Кубок "Феміди": Віктору Кощинцю, Миколі Жуку, Олександру Лукашенку, Дмитру Умрихіну, Сергію Ярошенку.