Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
04/23/2007
Відбулося засідання Ради суддів України20 квітня 2007 р. відбулося засідання Ради суддів України, яке провів Голова Ради суддів України Петро Пилипчук.

У його роботі взяли участь Голова Верховного Суду України Василь Онопенко, голова Вищого адміністративного суду Олександр Пасенюк, голова Вищого господарського суду Сергій Демченко, перший заступник голови Комітету з питань правової політики Верховної Ради України Євген Корнійчук, заступник голови Комітету з питань правосуддя Верховної Ради України Андрій Портнов, член цього комітету Владислав Забарський, заступник голови Вищої ради юстиції України Микола Шелест, заступник Секретаря Ради національної безпеки та оборони України Ігор Дріжчаний, Голова Державної судової адміністрації України Іван Балаклицький, заступники Голови Державної судової адміністрації України Олександр Лощихін та Ольга Булка.

На засіданні було розглянуто питання щодо фінансового, інформаційно-технічного та матеріального забезпечення суддів та судів, погодження призначення на адміністративні посади в судах, заохочення суддів, аналізувався стан справ, що склався у зв’язку з внесенням змін до Указу Президента України “Про Положення про порядок розгляду питань щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах загальної юрисдикції (крім адміністративних посад у Верховному Суді України) та звільнення з цих посад”. Також було заслухано інформацію про стан формування Єдиного державного реєстру судових рішень.