Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
06/07/2007
Рішення розширеного спільного засідання ради суддів Одеської області та президії Апеляційного суду Одеської області від 4 червня 2007 р.

РІШЕННЯ
РОЗШИРЕНОГО СПІЛЬНОГО ЗАСІДАННЯ
РАДИ СУДДІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА
ПРЕЗИДІЇ АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

4 червня 2007 р.
м. Одеса
№ 2/9

Заслухавши, розглянувши та обговоривши інформацію члена Ради суддів України — голови Апеляційного суду Одеської області Луняченка А.В. щодо прийняття Радою суддів України рішень від 31 травня 2007 р., інформацію та пропозиції члена Ради суддів України — голови Малиновського районного суду м. Одеси Лічмана Л.Г., судді, заступника голови Апеляційного суду Одеської області Колеснікова Г.Я. та на підставі статей 111, 30 Закону України “Про судоустрій України”,


в и р і ш и л и:

1. Підтримати рішення Ради судів України від 31 травня 2007 р. № 50 “Щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах загальної юрисдикції та звільнення з цих посад”, яке відповідає Конституції України, законам України, рішенню Конституційного Суду України від 16 травня 2007 р. № 1-рп/2007, європейським та світовим стандартам незалежності суддів.

2. Рекомендувати суддям загальних судів Одеської області у своїй службовій діяльності діяти відповідно до рішення Ради суддів України від 31 травня 2007 р. № 50 “Щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах загальної юрисдикції та звільнення з цих посад” і дотримуватися вимог зазначеного рішення щодо процедури призначення суддів на адміністративні посади.

Запропонувати головам місцевих загальних судів Одеської області терміново скликати збори суддів, на яких обговорити зазначене рішення Ради суддів України від 31 травня 2007 року.

3. Направити звернення до Вищої ради юстиції про підтримання радою суддів Одеської області та президією Апеляційного суду Одеської області за участю суддів апеляційного суду та місцевих судів Одеської області прийнятих Радою суддів України рішень від 31 травня 2007 р. “Щодо призначення суддів на адміністративні посади в судах загальної юрисдикції та звільнення з цих посад”, “Про призначення на адміністративні посади в апеляційних та місцевих загальних судах”, в якому також вказати про відсутність у Верховної Ради України компетенції щодо скасування зазначених рішень Ради суддів України.

4. Доручити голові кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Одеського апеляційного округу Бабію Л.П. спільно з територіальним управлінням державної судової адміністрації в Одеській області підготувати довідку про строки та результати розгляду скарг суддів на рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Одеського апеляційного округу про притягнення їх до дисциплінарної відповідальності Вищою радою юстиції протягом 2004—2007 рр., а також рекомендацій кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Одеського апеляційного округу (за наслідками розгляду дисциплінарних справ) стосовно вирішення питання про внесення подань щодо звільнення суддів місцевих судів Одеської області з займаних посад протягом 2004—2007 рр.

Доручити голові кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Одеського апеляційного округу Бабію Л.П. спільно з територіальним управлінням державної судової адміністрації в Одеській області підготувати довідку про строки та результати розгляду Вищою радою юстиції рекомендацій кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Одеського апеляційного округу про призначення осіб на посаду суддів місцевих судів Одеської області вперше протягом 2005—2007 рр.


Голова ради суддів Одеської області
;;;;lllllll
В.Л. Гранін
Голова президії Апеляційного суду Одеської області А.В. Луняченко