Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
11/05/2008
7 листопада 2008 р. відбудеться спільне засідання Президії Верховного Суду України та Ради суддів України

На спільному засіданні Президії Верховного Суду України та Ради суддів України розглядатиметься питання “Про стан організації здійснення судочинства в Автономній Республіці Крим”.

Доповідач — заступник голови Ради суддів України Олександр Волков.

Робоча група, до складу якої увійшли фахівці Верховного Суду України та судді апеляційних судів Миколаївської і Херсонської областей, вивчили й проаналізували стан організації роботи місцевих судів й Апеляційного суду Автономної Республіки Крим; ознайомилися з діяльністю ради суддів АРК, зокрема і щодо розгляду скарг громадян стосовно роботи суддів АРК, а також кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Севастопольського апеляційного округу.

Під час виїзду на місця надано методичну допомогу і вивчено організацію роботи, оперативність та якість розгляду цивільних, кримінальних справ і справ про адміністративні правопорушення Білогірського, Ленінського, Роздольненського районних судів, Феодосійського, Ялтинського, Алуштинського, Армянського міських, Залізничного, Київського, Центрального районних судів м. Сімферополя та Апеляційного суду АРК.