Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
09/24/2012
Верховний Народний Суд Соціалістичної Республіки В’єтнам зацікавлений у співпраці з Верховним Судом України

22 – 30 вересня 2012 року на запрошення Голови Верховного Суду України Петра Пилипчука з робочим візитом у Верховному Суді України перебуває делегація Верховного Народного Суду Соціалістичної Республіки В’єтнам на чолі із Першим заступником Голови Данг Куанг Фіонгом.

24 вересня у рамках візиту відбулася протокольна зустріч в’єтнамської делегації з Головою Верховного Суду України Петром Пилипчуком, заступниками Голови Верховного Суду – секретарями палат, суддями і працівниками апарату Суду.

Голова Верховного Суду України привітав в’єтнамських колег і висловив сподівання на плідну співпрацю для обох сторін, адже, за словами Петра Пилипчука, подібні зустрічі і професійні обговорення існуючих проблем дають можливість не лише почерпнути чимало нового, а й подивитися на ці проблеми збоку, співставити з набутками чи прорахунками колег.

Данг Куанг Фіонг щиро подякував Петру Пилипчуку за запрошення відвідати Верховний Суд України і зауважив, що такий візит до України, в рамках якого є можливість обмінятися досвідом з українськими колегами, для суддів із В’єтнаму є надзвичайно корисним і своєчасним. Адже, сказав далі Перший заступник Голови Верховного Народного Суду Соціалістичної Республіки В’єтнам, у судовій системі його країни також триває реформа, і вивчення міжнародного досвіду її здійснення, зокрема, і в Україні, дасть можливість уникнути небажаних помилок. Тому, зауважив пан Фіонг, Верховний Народний Суд Соціалістичної Республіки В’єтнам зацікавлений у тісній співпраці з Верховним Судом України.

Петро Пилипчук розповів в’єтнамським колегам про структуру і повноваження судових органів України і, зокрема, Верховного Суду України, про нові законодавчі ініціативи, що стосуються удосконалення діяльності цих органів, а також про хід судової реформи, яка значною мірою спрямована на зміцнення незалежності судової системи України та підвищення статусу суддів. І хоча на цьому шляху виникає чимало проблем, зокрема, фінансового і матеріального плану, що є відчутним гальмом для успішного здійснення судової реформи, однак, переконаний Петро Пилипчук, ми рухаємося вперед.
-
-
На прохання в’єтнамської делегації заступник Голови Верховного Суду України – секретар Судової палати у господарських справах Валентин Барбара розповів про структуру і повноваження господарських судів в Україні, про систему допуску розгляду справ у Верховному Суді України.

Присутня на зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні пані Хо Дак Мінь Нгуєт назвала нинішній візит представників судової системи своєї країни до Верховного Суду України новим кроком на шляху розвитку взаємовигідного співробітництва. Пані Посол висловила бажання, аби ці відносини носили довгостроковий характер і йшли на користь кожній стороні.

З українського боку у зустрічі взяли участь: заступник Голови Верховного Суду України – секретар Судової палати у кримінальних справах Анатолій Редька, судді Верховного Суду України Леонід Глос та Микола Гусак, начальник управління вивчення та аналізу судової практики Ірина Бейцун, начальник відділу міжнародного співробітництва Ліна Губар, начальник відділу – керівник прес-служби Людмила Момот, завідувач сектору історико-бібліотечної роботи відділу правової інформації правового упрвління Людмила Чмир.
-
-
До складу в’єтнамської делегації входили також: дружина заступника Голови Верховного Народного Суду Соціалістичної Республіки В’єтнам Ле Тхі Тхань Тра, судді ВНС СРВ Чу Суан Міна, Хоанг Тхі Бак, Нгуєн Вінь Куанг, начальник експертного відділу Суду у цивільних справах Нгуєн Хонг Нам, начальник відділу бібліотечного й наукового забезпечення науково-судового інституту Хоанг Тхи Туи Вінь, заступник директора управління статистики й збору інформації Фам Конг Туєн.