Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
09/30/2009
2 жовтня 2009 року відбудеться засідання Ради суддів України

Члени Ради суддів України планують заслухати інформацію про стан формування проекту кошторису та бюджетних запитів на 2010 рік і про стан підготовки Положення про автоматичну систему документообігу в адміністративних судах України, а також обговорити та прийняти відповідні рішення щодо погодження Статуту Академії суддів України у новій редакції, проектів Положення про Єдину судову інформаційну систему України та Положення про призначення та виплату щомісячного грошового утримання працюючим суддям.

Окрім того, орієнтовним порядком денним засідання передбачено розгляд питань про неоднозначне застосування судами законодавства при винесенні рішень на користь суддів у розрізі конкретних категорій справ; про особливості функціонування судової влади у зв’язку із зміною регулювання законодавства про відповідальність за корупційні діяння; про призначення суддів на адміністративні посади в судах та низку інших питань.

Засідання Ради суддів України відбудеться у приміщенні Верховного Суду України (вул. Пилипа Орлика, 4-А). Початок заходу — об 11 год.