Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
06/27/2008
Звільнено з посади голову Шосткинського міськрайонного суду

За поданням Голови Верховного Суду України Василя Онопенка Рада суддів України на сьогоднішньому засіданні звільнила з посади голову Шосткинського міськрайонного суду Сумської області Солдаткіна С.Г. за грубе порушення ним посадових обов’язків.

Підставою для такого рішення стали матеріали перевірки Апеляційного суду Сумської області та подання його голови, які свідчать про відсутність належної організації роботи зазначеного суду та контролю за виконанням його працівниками обов’язків, а також про прояви у суді діянь, які мають ознаки злочинів. Зокрема, у них йдеться про розслідування кримінальної справи, під час якого було виявлено три судові рішення Шосткинського міськрайонного суду Сумської області, ухвалені суддею Солдаткіним С.Г. і завірені печаткою суду, які фактично є підробленими, оскільки цивільні справи з питань, що є предметом цих рішень, судом не розглядалися. Зазначений суддя також допустив грубе порушення законодавства при розгляді справ під його головуванням.

На підставі цих документів Голова Верховного Суду України розглядає питання про внесення подання до Вищої ради юстиції щодо звільнення Солдаткіна С.Г. з посади судді за порушення присяги.