Відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 112 та ч. 2 ст. 116 Закону України “Про судоустрій України”
Лилак
Дмитро
Дмитрович
- | - | суддя Конституційного Суду України
(від суддів Конституційного Суду України); |
Волков
Олександр
Федорович
- | - | голова Військової судової колегії Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України); |
Гуменюк
Василь
Іванович
- | - | суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України); |
Жук
В’ячеслав
Григорович
- | - | суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України); |
Косарєв
Валентин
Іванович
- | - | суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України); |
Кривенда
Олег
Вікторович
- | - | суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України); |
Маринченко
Віктор
Лаврентійович
- | - | суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України); |
Пилипчук
Петро
Пилипович
- | - | Перший заступник Голови Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України); |
Пшонка
Микола
Павлович
- | - | суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України); |
Щотка
Станіслав
Олексійович
- | - | суддя Верховного Суду України
(від суддів Верховного Суду України); |
Лунін
Сергій
Вікторович
- | - | перший заступник голови Апеляційного суду Автономної Республіки Крим
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Автономної Республіки Крим); |
Катаров
Павло
Георгійович
- | - | заступник голови Апеляційного суду Автономної Республіки Крим
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Автономної Республіки Крим); |
Стеблюк
Людмила
Павлівна
- | - | голова Апеляційного суду Вінницької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Вінницької області); |
Філюк
Петро
Тодосьович
- | - | голова Апеляційного суду Волинської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Волинської області); |
Віхров
Володимир
Васильович
- | - | голова Апеляційного суду Дніпропетровської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Дніпропетровської області); |
Приміч
Ганна
Іванівна
- | - | голова Криворізького районного суду Дніпропетровської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Дніпропетровської області); |
Лісова
Валентина
Іванівна
- | - | голова Апеляційного суду Донецької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Донецької області); |
Шабанова
Валентина Олександрівна
- | - | заступник голови Апеляційного суду Донецької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Донецької області); |
Прокопчук
Сергій
Миколайович
- | - | голова Апеляційного суду Житомирської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Житомирської області); |
Демченко
Сергій
Миколайович
- | - | голова Апеляційного суду Закарпатської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Закарпатської області); |
Городовенко
Віктор
Валентинович
- | - | голова Апеляційного суду Запорізької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Запорізької області); |
Пушкарьова
Світлана
Павлівна
- | - | голова Василівського районного суду Запорізької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Запорізької області); |
Гвоздик
Павло
Олександрович
- | - | голова Апеляційного суду Івано-Франківської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Івано-Франківської області); |
Нечипоренко
Юрій
Аркадійович
- | - | голова Апеляційного суду Київської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Київської області); |
Шилова
Тетяна
Семенівна
- | - | суддя Апеляційного суду Київської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Київської області); |
Медведенко
Юрій
Сергійович
- | - | голова Апеляційного суду Кіровоградської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Кіровоградської області); |
Візір
Анатолій
Михайлович
- | - | голова Апеляційного суду Луганської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Луганської області); |
Міщенко
Станіслав
Миколайович
- | - | суддя Верховного Суду України
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Луганської області); |
Государський
Валентин
Францович
- | - | голова Апеляційного суду Львівської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Львівської області); |
Хомік
Іван
Михайлович
- | - | голова Апеляційного суду Миколаївської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Миколаївської області); |
Луняченко
Анатолій
Васильович
- | - | голова Апеляційного суду Одеської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Одеської області); |
Лічман
Леонід
Григорович
- | - | голова Малиновського районного суду м. Одеси
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Одеської області); |
Оніщенко
Віталій
Іларіонович
- | - | голова Апеляційного суду Полтавської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Полтавської області); |
Малько
Ольга
Сергіївна
- | - | голова Апеляційного суду Рівненської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Рівненської області); |
Луговий
Микола
Григорович
- | - | голова Апеляційного суду Сумської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Сумської області); |
Деркач
Лідія
Іванівна
- | - | голова Апеляційного суду Тернопільської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Тернопільської області); |
Коростійова
Валентина
Іванівна
- | - | суддя Апеляційного суду Харківської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Харківської області); |
Орлова
Світлана
Олександрівна
- | - | суддя Апеляційного суду Харківської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Харківської області); |
Іванищук
Анатолій
Петрович
- | - | голова Апеляційного суду Херсонської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Херсонської області); |
Леванчук
Олексій
Миколайович
- | - | голова Апеляційного суду Хмельницької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Хмельницької області); |
Подорога
Віктор
Миколайович
- | - | голова Апеляційного суду Черкаської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Черкаської області); |
Черновський
Олексій
Костянтинович
- | - | голова Апеляційного суду Чернівецької області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Чернівецької області); |
Ярошенко
Микола
Петрович
- | - | голова Апеляційного суду Чернігівської області
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів Чернігівської області); |
Чернушенко
Антон
Васильович
- | - | голова Апеляційного суду м. Києва
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів м. Києва); |
Лобанов
Володимир
Андрійович
- | - | голова Деснянського районного суду м. Києва
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів м. Києва); |
Погребняк
Станіслав
Васильович
- | - | голова Апеляційного суду м. Севастополя
(від суддів Апеляційного та місцевих загальних судів м. Севастополя); |
Бадахова
Тамара
Панасівна
- | - | голова Донецького апеляційного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів); |
Бачун
Олег
Володимирович
- | - | голова Окружного адміністративного суду м. Києва
(від суддів адміністративних судів); |
Білуга
Сергій
Володимирович
- | - | суддя Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів); |
Денісов
Анатолій
Олексійович | - | в.о. голови Київського апеляційного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів); |
Ємельянова -
Валентина
Іванівна
- | - | голова Харківського апеляційного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів); |
Мартиненко-
Олександр
Васильович
- | - | голова Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів); |
Матолич -
Степан
Васильович
- | - | суддя Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів); |
Панченко -
Олександр
Никифорович
- | - | заступник Голови Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів); |
Смокович
Михайло
Іванович
- | - | суддя Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів); |
Сорока
Микола
Олексійович
- | - | суддя Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів); |
Усенко
Євгенія
Андріївна
- | - | суддя Вищого адміністративного суду України
(від суддів адміністративних судів); |
Шеренін
Юрій
Леонідович
- | - | голова Севастопольського апеляційного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів); |
Штогун
Сергій
Григорович
- | - | в.о. голови Київського окружного адміністративного суду
(від суддів адміністративних судів); |
Балик
Володимир
Михайлович | - | голова Господарського суду Кіровоградської області
(від суддів господарських судів); |
Балух -
Валерій
Сергійович
- | - | голова Одеського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів); |
Демянчук
Юрій
Григорович
- | - | голова Господарського суду Рівненської області
(від суддів господарських судів); |
Зав’язун
Василь
Степанович
- | - | голова Житомирського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів); |
Зуєвич
Аза Муса-Кизи
- | - | голова Луганського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів); |
Капацин
Надія
Василівна
- | - | суддя Київського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів); |
Коваль
Володимир
Миколайович
- | - | голова Севастопольського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів); |
Кот
Олександр
Васильович
- | - | суддя Вищого господарського суду України
(від суддів господарських судів); |
Кухар
Василь
Іванович
- | - | голова Харківського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів); |
Мазовіта
Богдан
Степанович
- | - | голова Львівського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів); |
Москаленко
Віктор
Семенович
- | - | заступник Голови Вищого господарського суду України
(від суддів господарських судів); |
Плевако
Володимир
Іванович
- | - | голова Дніпропетровського апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів); |
Саранюк
Василь
Іванович
- | - | голова Господарського суду м. Києва
(від суддів господарських судів); |
Стахурський
Микола
Феодосійович
- | - | голова Київського міжобласного апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів); |
Татьков
Віктор
Іванович
- | - | голова Донецького апеляційного господарського суду
(від суддів господарських судів); |
Шевченко
Валентин
Павлович
- | - | голова Військового апеляційного суду Центрального регіону
(від суддів військових судів); |
Омельченко
Анатолій
Федорович
- | - | голова Військового апеляційного суду Військово-Морських Сил
(від суддів військових судів); |
Присяжнюк
Олег
Богданович | - | голова Військового місцевого суду Київського гарнізону
(від суддів військових судів). |