ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Головна  |  Мапа сайту  |  Зворотній зв'язок
ПРО НАС
 
КОНТАКТИ
 
НОВИНИ
 
ПОЛІКЛІНІКА
 
СТАЦІОНАР
 
Для пацієнта
 
Фінансова звітність
 
Державні закупівлі
 
Публікації, виступи
 
Газета лікарні
 
Вакансії
 
Відгуки
 
ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС
Ім'я:
 Пароль:
Увійти
Довідкове бюро (з 08:00 до 21:00):
+380 (56) 371-58-20
Назад 
01.09.2016 - Перший урок – "Урок мужності"

Для багатьох з нас спогади про дитинство, про школу – це 1 Вересня. В День знань ми завжди поспішали з квітами для наших вчителів. Святкова лінійка, перший дзвоник і, звичайно, перший урок – Урок миру.

Багато часу спливло з тих днів. Багато що змінилось. Вже понад 2 роки в Україні точиться війна. Понад 2 роки лікарня ім. І. І. Мечникова рятує життя важкопоранених бійців із зони АТО.

Разом з досвідченими фахівцями – хірургами, нейрохірургами, травматологами, анестезіологами, дні та ночі в операційних залах та реанімаційних палатах проводять молоді лікарі "Мечниківського молодіжного руху". Сьогодні вони вже мають неабиякий досвід в лікуванні

бойової травми, наданні медичної допомоги при масових надходженнях постраждалих. Нажаль, цей досвід набутий кров'ю…

Весь цей час, за ініціативи головного лікаря Сергій РИЖЕНКО, молоді лікарі проводять "Уроки мужності" для учнів старших класів та студентів вищих навчальних закладів Дніпропетровської області. Понад 1000 наших юних земляків освоїли навички надання першої

долікарської допомоги завдяки лікарні ім. І.І. Мечникова.

1 Вересня 2016 року мечниківський десант висадився в середній загальноосвітній школі № 21 м. Дніпро. Учні 9-11 класів одразу після святкових заходів з нагоди Дня знань відправились на свій перший в цьому році урок до актової зали.

Наші лікарі навчили хлопців та дівчат невідкладним діям, від яких може залежати збереження здоров'я або навіть життя людини, що потрапила в біду. Накладання пов'язок при травмі голови, зупинка кровотечі підручними засобами, іммобілізація при переломах кісток та травмі

хребта, надання допомоги при травмі грудної клітини та живота, проведення серцево-легеневої реанімації. Більшість дітей вперше змогла не тільки послухати, а й своїми руками потренуватись на однокласниках та манекенах в наданні долікарської допомоги.

Сподіваємось, що ці навички не знадобляться діткам в майбутньому, але допоможуть не розгубитись в разі, якщо вони стануть свідками надзвичайних подій.

Більшість старшокласників вже визначились з вибором професії. Проте наприкінці "Уроку мужності" декілька хлопців та дівчат сказали, що подумають, чи не стати їм лікарями.

Ми будемо дуже раді, якщо через декілька років вони стануть одними з нас – членами "Мечниківського молодіжного руху".

Олександр ТОЛУБАЄВ